Отзывы

Оставить отзыв
Защитный код Обновить

 

# Андрей 07 июня 2019
Все понравилось
# Персональный адвокат 11 июня 2019
Добрый день Андрей. Всегда рады Вам помочь. Спасибо за отзыв
# Степан 05 марта 2019
Все понравилось,спасибо!
# Персональный адвокат 05 марта 2019
Спасибо Вам за оценку.
# Михайло Малеш 21 ноября 2018
Номер моєї картки **********. Хочу вияснити,чому страховка авто на польських номерах коштує в 5 раз дорожче як на авто на українських? З чим це пов"язано. Дякую.
# Персональный адвокат 21 ноября 2018
Вам треба звернутись до іншої страхової компанії, різниця в ціні страхового поліса між авто з Українською реєстрацією, та іноземною – не сильно відрізняється.
# Василь 31 октября 2018
замовив пакет послуг персонального адвоката-звернувся по питанню трудового права-позвонив вже сутку чекаю відповіді-звернуся до юриста по бесплатній правові допомозі за 5хв моє питання було вирішене.
# Персональный адвокат 31 октября 2018
Доброго дня Василь. На жаль Вашим пакетом послуг не передбачена консультація по трудовому праву. У Вас пакет STANDART, а консультуватися по трудовому праву можуть тільки клієнти з пакетом BUSINESS.
Нам шкода, що ВИ залишилися не задоволеними.
# Дарина 25 сентября 2018
Доброго дня!
Згідно з Додатком 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 з 1 січня 2017 вчителям, які мають освітній ступінь бакалавра, а також молодшого спеціаліста ставка заробітної плати може бути встановлена як на рівні 10, так і 11 тарифних розрядів. Чи можна отримати роз"яснення, згідно яких критеріїв чи документів чи інших рішень присвоюється ,власне, 10 та 11 розряд? Тобто маючи , наприклад, диплом бакалавра (2017 рік) та 3 роки трудового стажу, певні методичні ,педагогічні та інші заслуги , чи можна претендувати на отримання 11 розряду ще до проходження атестації?
Дякую.
# Персональный адвокат 27 сентября 2018
Відповідно до частини четвертої статті 5 Закону України «Про вищу освіту» бакалавр — це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти. Зазначеним Законом не визначено поняття «повна вища освіта».

Згідно із додатком 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» фахівцям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра, установлюється 9 тарифний розряд (З 01.01.2017 — 11 тарифний розряд).

За таких підстав, учителям, які не мають освітнього ступеня спеціаліста або магістра, встановлюється 8 тарифний розряд (з 01.01.2017 — 10 тарифний розряд).

Відповідно до пункту 3.18 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 року № 930 (далі — Типове положення), особи, прийняті на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів, атестуються не раніше як після двох років роботи на займаний посаді.

Пунктом 4.1 Типового положення встановлено, що атестація на відповідність займаний посад з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів усіх спеціальностей, які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

З огляду на зазначене, за результатами атестації вчителя, який має вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, встановлюється відповідний тарифний розряд.
# Віталій 25 сентября 2018
Доброго дня! Підкажіть як правильно дати такзваний "завдаток", в присутності свідківчи в нотаріуса? Я хочу купити будинок в селі, який нам дуже сподобався але всі кошти на його придбання будуть через два місяці. Як правильно діяти, і взагалі як підготовитись до купівлі, які документи потрібні, які перевірки, скільки приб. це буде коштувати. Дякую!
# Персональный адвокат 25 сентября 2018
Доброго дня! Для надання чіткої консультації потрібно більше інформації, та безпосередній зв’язок з юристом, в повідомленні, на жаль, такий об’єм не охопити.
# Денис 14 сентября 2018
Все круто на русском
# Персональный адвокат 25 сентября 2018
Большое спасибо.
# Микола 22 августа 2018
Доброго дня! Скажіть будь - ласка маємо ми право отримувати субсидію , якщо у нас прописаний син працездатного віку але не працює в державних структурах і з нами не проживає .
# Персональный адвокат 30 августа 2018
Запропоновано два варіанти для безробітних, які не стоять на обліку в центрі зайнятості, – чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду, або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким людям працездатного віку у дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3) – якщо вони хочуть користуватися соціальною допомогою. Також необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний.
# Денис 13 августа 2018
Добрый день,скажите по каким правилам и порядкам можна завезти и растаможить авто с Европы,которому меньше 5 лет
# Персональный адвокат 14 августа 2018
Добрый день!
«Растаможка» автомобилей не старше пяти лет проводиться по льготному тарифу № 1389. Точно подсчитать стоимость процедуры мы не сможем, так как этим занимаются таможенные брокеры, но приблизительно расчет производиться таким образом: оценочная стоимость автомобиля + акциз (зависит от объёма двигателя) + 20%НДС + от 3-х до 5-ти% пенсионный фонд при первичной регистрации (в зависимости от стоимости авто). ВАЖНО!!! Льготный акциз не распространяется на автомобили, произведённые в странах Агрессорах! Например, тот же поло седан, тигуан, фокус произведённые в Калуге не подпадают под льготный акциз! Перед тем как приобретать такой автомобиль, необходимо узнать страну производителя такого автомобиля.
# Сергій 13 августа 2018
Вдячний за консультацію,все сподобалось,у Вас працюють дуже приємні люди)Дякую
# Персональный адвокат 14 августа 2018
Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що Ви задоволенні.
# Владимир 06 июня 2018
Спасибо за консультации.Сотрудничаю с Вами второй год,абсолютно всем доволен.РЕКОМЕНДУЮ
# Персональный адвокат 06 июня 2018
Спасибо за отзыв. Мы рады, что смогли оправдать Ваши ожидания.
# Николай 30 мая 2018
День добрый. Скажите действует у нас закон по тафографу или чипу контроля отдыха и работы водителя? И как наказываються законом такие нарушения ?
# Персональный адвокат 30 мая 2018
Добрый день! Действует, приказ №340 МИНИСТЕРСТВА ТРАНСПОРТА И СВЯЗИ гласит, что все перевозчики должны пользоваться действующими и поверенными тахографами, если он аналоговый то возить 28 тахо-карт за последние рабочие дни, если цифровой то должны быть чип карты, в случае если конструкцией Вашего автомобиля не предусмотрена установка тахографа необходимо вести индивидуальную книгу водителя. За отсутствие (тахографа/чип карты/тахо-шайб/книги водителя/поверки) штраф 1700 грн. За не соблюдение норм часов труда и отдыха - 340грн.
# Сергей 17 мая 2018
Я учился в автошколе в 92-м году, сдал экзамены есть карта экзаминационная, могу ли я по ней сейчас получить права, которых был лишон в прошлом году за пьянку. или надо наново сдавать?
# Персональный адвокат 22 мая 2018
Добрый день! К сожалению нет, так как после лишения прав необходимо заново сдавать экзамен.
# Анна 11 мая 2018
Подскажите по страховке, сбили человека, он умер, водитель который сбил был выпивший, страховка будет выплачивать 200 000 семье погибшего, но ГАИ предупредили, что страховая потом потребует эти денги вернуть, правда ли такое возможно?
# Персональный адвокат 14 мая 2018
Добрый день! Статья 38 Закона Украины Об обязательном страховании ... "Регрессный иск страховщика и МТСБУ" Страховщик после выплаты страхового возмещения имеет право подать регрессный (о возврате денег) иск к страхователю или водителю обеспеченного транспортного средства, если он управлял транспортным средством в состоянии алкогольного, наркотического или другого опьянения. У страховой компании есть такое право, обратится к виновнику ДТП за возвратом выплаченной пострадавшему денежной суммы.
# Віолетта 24 апреля 2018
Доброго дня, я дуже вдячна вашій компанії, ви мені дуже допомогли із декретною відпусткою, зекономили час, нерви та гроші. Я всім рекомендую, не пошкодуєте.
# Персональный адвокат 24 апреля 2018
Дякуємо Вам за відгук. Ми раді що змогли допомогти.
# юрий 08 апреля 2018
Доброго дня ,дайте консультацію по такому запитанню ,автомобіль з Кримською (українською) реєстрацією ,з номерами СН або АК ,дозволено керувати по всій Україні ,питань в поліції не виникатиме ?Дякую !
# Персональный адвокат 11 апреля 2018
Доброго дня! Так, ніяких питань не виникне, де-юре (по документах) АР Крим є тимчасово анексованою територією України, але громадяни які знаходяться на території АР Крим є громадянами України, як і їх майно (авто та інше). Тому Ви можете використовувати авто з Кримською реєстрацією без проблем. Але ми не радимо «купувати» авто по дорученню (за довіреністю) бо на автомобілі можуть бути обтяження про які Ви не будете знати, і авто заберуть на штраф майданчик на першому ж посту поліції (це стосується всіх автомобілів, на будь якій реєстрації). Дякуємо за звернення.
# Юлія 30 марта 2018
Якщо я працюю не офіційно мені обов’язково подавати декларацію, і яка відповідальність буде якщо я не подам?
# Персональный адвокат 03 апреля 2018
Доброго дня! Уточніть, будь ласка, про яку декларацію йде мова, і чи були ви, або є держслужбовцем?
# Олег 26 марта 2018
Здравствуйте.Подскажите были ли какие то изменения в законе по поводу безпричинных остановок ТЗ?
# Персональный адвокат 27 марта 2018
Доброго дня! Ніяких змін що до підстав зупинки не було. Стаття 35 Закону України про Національну поліцію: «Зупинення транспортного засобу» так і залишилось 9 підстав для законної зупинки працівниками поліції.
# Вероніка 22 марта 2018
Добрий день. Підкажіть чи прийняли закон щодо безкоштовного розмитнення авто для учасників бойових дій?
# Персональный адвокат 22 марта 2018
Доброго дня, пані Вероніко! На жаль на даний момент ніяких змін не було, що до розмитнення автомобілів учасниками бойових дій.
# Мирон 21 марта 2018
Добрый день. Подскажите есть ли какие то штрафы за не своевременную оплату налогов по ФОП 2-й группы. (просрочка оплаты где то неделя)
# Персональный адвокат 21 марта 2018
Добрый день! Ответственность наступает по ч.1 ст.120 Налогового Кодекса Украины, и составляет 170 грн. Но нужно брать во внимание каждый случай отдельно, так как может быть не одно нарушение.
# Станислав 20 марта 2018
Скажите сколько окончательная стоимость пакета стандарт, 398 за целый год? без какихто там скрытых платижей?
# Персональный адвокат 21 марта 2018
Добрый день! 398грн. это окончательная стоимость пакета, добавляется лишь стоимость услуг «Новой почты» их просчитать мы не можем, так как в разные регионы разная стоимость доставки. Закажите звонок на сайте и менеджер ответит на все интересующие Вас вопросы касаемо предоставляемых нами услуг.
# Николай 16 марта 2018
Подскажите имеет ли право сотрудник полиции при остановке ТЗ требовать предьявить страховой полис?
# Персональный адвокат 16 марта 2018
Добрый день! Имеет право, ПДД Украины пункт 2.1 Водитель механического транспортного средства должен иметь при себе: ґ) полис (сертификат) обязательного страхования гражданско-правовой ответственности …
А в пункте 2.4 ПДД Украины указывается: По требованию полицейского водитель должен остановиться с соблюдением требований настоящих Правил, а также: а)предъявить для проверки документы, указанные в пункте 2.1; (Исходя из выше сказанного страховой полис входит в перечень необходимых для предъявления документов)
# Степан 16 марта 2018
Добрий день,підкажіть чи були якісь зміни в законі по розмитненню авто,і чи можна легально і яким чином завезти авто з Європи? Дякую
# Персональный адвокат 16 марта 2018
Доброго дня! На даний час ніяких змін не було. Легально і безкоштовно громадянин України може ввезти автомобіль з іноземною реєстрацією, і не розмитнювати лише в «режимі» транзиту (5-10 днів і пере заїзд). Якщо про платні послуги тоді тимчасовий ввіз терміном до одного року і за умови сплати митних платежів, або авто не старіше за 2010р.в. та яке відповідає нормам токсичності євро5 для подальшого розмитнення.
# Мирослав 13 марта 2018
Консультації сподобались,велика вдячність юристу Ярославу,його консультації часто допомагали приняти правильне рішення. Сумма послуг не велика а вегода відчутна одразу,буду й надалі працювати з Вами
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Дякуємо Вам за Відгук. Нам приємно чути що Ви задоволенні нашими послугами. Ярославу подяку передали.
# Виктория 13 марта 2018
Хорошая компания и специалисты грамотные.Очень рада что сотрудничаю с Вами
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Спасибо Вам за оценку, мы ценим, что Вы выбрали нас.
# Анатолій 13 марта 2018
Доброго дня! Зареєструвався, отримав картку і відразу ж звернувся за юридичною допомогою з приводу реєстрації авто. Дуже задоволений обслуговуванням. Дякую.
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Ми вдячні Вам за відгук, і раді що змогли допомогти.
# Олег 13 марта 2018
Спасибо компании. Не раз обращался как по автоправу так и по вопросам таможни,всегда помагали и предоставляли качественную консультацию.Рекомендую. Так держать!
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Спасибо за отзыв, юристы рады, что смогли Вам помочь.
# Сергій 13 марта 2018
Скажіть будь ласка: 1 - чому ваш менеджер, при своєму дзвінку до мене, назвала вас "громадською організацією"? Коли ви - звичайна компанія по наданню юридичних послуг.
2 - чому не працюєте шляхом підписання договору? В якому було б чітко зазначено - хто ви, що зобов*язуєтесь і яка відповідальність у разі невиконання умов.. Договір між компанією та фізичною особою - це ваші юристи подужають? Ваш менеджер розповіла, що, ви - громадська організація, яка не має права ее... підписувати договори. У Єдиному реєстрі громадських формувань вашої організації я не знайшов.
3 - світова практика - оплачувати послуги після їх отримання. Ви ж вимагаєте сплату наперед. Вибачте, але це дуже схоже на шахрайство.
Маю надію побачити тут адекватні та грамотні відповіді.
# Персональный адвокат 13 марта 2018
Доброго дня Сергію. Даємо відповіді на Ваші питання.

1. Ми комерційна організація. Раніше були громадською. По якій назві ви нас шукали у реєстрі?

2. Всі наші зобов'язання перед клієнтами написані на сайті. Це і є договір публічної оферти.

3. Що до питання: "світова практика - оплачувати послуги після їх отримання".

Ми надаємо юридичну підтримку протягом року, і пропонуємо це у вигляді абонементу (так наприклад роблять спортивні зали). Якщо ж ми будемо брати кошти після консультації, то це буде зовсім інша вартість (така як у звичайних юристів) і не кожен громадянин зможе собі це дозволити.

Для того щоб у наших клієнтів не було сумнівів щодо нашої порядності, ми відправляємо карті наложеним платежем. Перед сплатою, всі клієнти мають можливість подзвонити юристам, поставити їм питання, та впевнитись у їх кваліфікації

Дякуємо за звернення. Сподіваємося, що наші відповіді Вас задовольнили. З повагою.
# Вадим 04 июля 2017
Добрый вечер! Хочу жену с ребёнком заграницу отправить на отдых, какие документы нужны для ребёнка от меня, мы официально в браке, я отец, едут в Болгарию на автобусе, биометрические паспорта есть и у жены и у ребёнка?
# Персональный адвокат 06 июля 2017
Добрый день! Физическое лицо, не достигшее шестнадцати лет, имеет право на выезд за пределы Украины только с согласия родителей (усыновителей), опекунов и в их сопровождении или в сопровождении лиц, уполномоченных ими. Статья 313 Гражданского кодекса Украины. Соответственно, Вам необходимо согласие на вывоз ребёнка заграницу сделанное нотариально.
# Cтас 14 июня 2017
Здраствуйте я учасник АТО хочу узнать по вопросу получения земли, не знаю куда обращатся и сколько земли положено мне?
# Персональный адвокат 14 июня 2017
Каждый участник АТО вправе получить от государства земельные паи, а именно: 2 гектара под сельское хозяйство, 15 сотых под садоводство, 12 сотых под строительство. Для этого нужно обратится в органы местного самоуправления (гор. совет, рай. совет, либо сель. совет, в зависимости от места проживания) Перечень необходимых документов: заявление, копия УБД, копия справки про непосредственное участие в АТО, копия паспорта.
Обратная связь