Отзывы

Оставить отзыв
Защитный код Обновить

 

# юрий 08 апреля 2018
Доброго дня ,дайте консультацію по такому запитанню ,автомобіль з Кримською (українською) реєстрацією ,з номерами СН або АК ,дозволено керувати по всій Україні ,питань в поліції не виникатиме ?Дякую !
# Персональный адвокат 11 апреля 2018
Доброго дня! Так, ніяких питань не виникне, де-юре (по документах) АР Крим є тимчасово анексованою територією України, але громадяни які знаходяться на території АР Крим є громадянами України, як і їх майно (авто та інше). Тому Ви можете використовувати авто з Кримською реєстрацією без проблем. Але ми не радимо «купувати» авто по дорученню (за довіреністю) бо на автомобілі можуть бути обтяження про які Ви не будете знати, і авто заберуть на штраф майданчик на першому ж посту поліції (це стосується всіх автомобілів, на будь якій реєстрації). Дякуємо за звернення.
# Юлія 30 марта 2018
Якщо я працюю не офіційно мені обов’язково подавати декларацію, і яка відповідальність буде якщо я не подам?
# Персональный адвокат 03 апреля 2018
Доброго дня! Уточніть, будь ласка, про яку декларацію йде мова, і чи були ви, або є держслужбовцем?
# Олег 26 марта 2018
Здравствуйте.Подскажите были ли какие то изменения в законе по поводу безпричинных остановок ТЗ?
# Персональный адвокат 27 марта 2018
Доброго дня! Ніяких змін що до підстав зупинки не було. Стаття 35 Закону України про Національну поліцію: «Зупинення транспортного засобу» так і залишилось 9 підстав для законної зупинки працівниками поліції.
# Вероніка 22 марта 2018
Добрий день. Підкажіть чи прийняли закон щодо безкоштовного розмитнення авто для учасників бойових дій?
# Персональный адвокат 22 марта 2018
Доброго дня, пані Вероніко! На жаль на даний момент ніяких змін не було, що до розмитнення автомобілів учасниками бойових дій.
# Мирон 21 марта 2018
Добрый день. Подскажите есть ли какие то штрафы за не своевременную оплату налогов по ФОП 2-й группы. (просрочка оплаты где то неделя)
# Персональный адвокат 21 марта 2018
Добрый день! Ответственность наступает по ч.1 ст.120 Налогового Кодекса Украины, и составляет 170 грн. Но нужно брать во внимание каждый случай отдельно, так как может быть не одно нарушение.
# Станислав 20 марта 2018
Скажите сколько окончательная стоимость пакета стандарт, 398 за целый год? без какихто там скрытых платижей?
# Персональный адвокат 21 марта 2018
Добрый день! 398грн. это окончательная стоимость пакета, добавляется лишь стоимость услуг «Новой почты» их просчитать мы не можем, так как в разные регионы разная стоимость доставки. Закажите звонок на сайте и менеджер ответит на все интересующие Вас вопросы касаемо предоставляемых нами услуг.
# Николай 16 марта 2018
Подскажите имеет ли право сотрудник полиции при остановке ТЗ требовать предьявить страховой полис?
# Персональный адвокат 16 марта 2018
Добрый день! Имеет право, ПДД Украины пункт 2.1 Водитель механического транспортного средства должен иметь при себе: ґ) полис (сертификат) обязательного страхования гражданско-правовой ответственности …
А в пункте 2.4 ПДД Украины указывается: По требованию полицейского водитель должен остановиться с соблюдением требований настоящих Правил, а также: а)предъявить для проверки документы, указанные в пункте 2.1; (Исходя из выше сказанного страховой полис входит в перечень необходимых для предъявления документов)
# Степан 16 марта 2018
Добрий день,підкажіть чи були якісь зміни в законі по розмитненню авто,і чи можна легально і яким чином завезти авто з Європи? Дякую
# Персональный адвокат 16 марта 2018
Доброго дня! На даний час ніяких змін не було. Легально і безкоштовно громадянин України може ввезти автомобіль з іноземною реєстрацією, і не розмитнювати лише в «режимі» транзиту (5-10 днів і пере заїзд). Якщо про платні послуги тоді тимчасовий ввіз терміном до одного року і за умови сплати митних платежів, або авто не старіше за 2010р.в. та яке відповідає нормам токсичності євро5 для подальшого розмитнення.
# Мирослав 13 марта 2018
Консультації сподобались,велика вдячність юристу Ярославу,його консультації часто допомагали приняти правильне рішення. Сумма послуг не велика а вегода відчутна одразу,буду й надалі працювати з Вами
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Дякуємо Вам за Відгук. Нам приємно чути що Ви задоволенні нашими послугами. Ярославу подяку передали.
# Виктория 13 марта 2018
Хорошая компания и специалисты грамотные.Очень рада что сотрудничаю с Вами
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Спасибо Вам за оценку, мы ценим, что Вы выбрали нас.
# Анатолій 13 марта 2018
Доброго дня! Зареєструвався, отримав картку і відразу ж звернувся за юридичною допомогою з приводу реєстрації авто. Дуже задоволений обслуговуванням. Дякую.
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Ми вдячні Вам за відгук, і раді що змогли допомогти.
# Олег 13 марта 2018
Спасибо компании. Не раз обращался как по автоправу так и по вопросам таможни,всегда помагали и предоставляли качественную консультацию.Рекомендую. Так держать!
# Персональный адвокат 14 марта 2018
Спасибо за отзыв, юристы рады, что смогли Вам помочь.
# Сергій 13 марта 2018
Скажіть будь ласка: 1 - чому ваш менеджер, при своєму дзвінку до мене, назвала вас "громадською організацією"? Коли ви - звичайна компанія по наданню юридичних послуг.
2 - чому не працюєте шляхом підписання договору? В якому було б чітко зазначено - хто ви, що зобов*язуєтесь і яка відповідальність у разі невиконання умов.. Договір між компанією та фізичною особою - це ваші юристи подужають? Ваш менеджер розповіла, що, ви - громадська організація, яка не має права ее... підписувати договори. У Єдиному реєстрі громадських формувань вашої організації я не знайшов.
3 - світова практика - оплачувати послуги після їх отримання. Ви ж вимагаєте сплату наперед. Вибачте, але це дуже схоже на шахрайство.
Маю надію побачити тут адекватні та грамотні відповіді.
# Персональный адвокат 13 марта 2018
Доброго дня Сергію. Даємо відповіді на Ваші питання.

1. Ми комерційна організація. Раніше були громадською. По якій назві ви нас шукали у реєстрі?

2. Всі наші зобов'язання перед клієнтами написані на сайті. Це і є договір публічної оферти.

3. Що до питання: "світова практика - оплачувати послуги після їх отримання".

Ми надаємо юридичну підтримку протягом року, і пропонуємо це у вигляді абонементу (так наприклад роблять спортивні зали). Якщо ж ми будемо брати кошти після консультації, то це буде зовсім інша вартість (така як у звичайних юристів) і не кожен громадянин зможе собі це дозволити.

Для того щоб у наших клієнтів не було сумнівів щодо нашої порядності, ми відправляємо карті наложеним платежем. Перед сплатою, всі клієнти мають можливість подзвонити юристам, поставити їм питання, та впевнитись у їх кваліфікації

Дякуємо за звернення. Сподіваємося, що наші відповіді Вас задовольнили. З повагою.
# Вадим 04 июля 2017
Добрый вечер! Хочу жену с ребёнком заграницу отправить на отдых, какие документы нужны для ребёнка от меня, мы официально в браке, я отец, едут в Болгарию на автобусе, биометрические паспорта есть и у жены и у ребёнка?
# Персональный адвокат 06 июля 2017
Добрый день! Физическое лицо, не достигшее шестнадцати лет, имеет право на выезд за пределы Украины только с согласия родителей (усыновителей), опекунов и в их сопровождении или в сопровождении лиц, уполномоченных ими. Статья 313 Гражданского кодекса Украины. Соответственно, Вам необходимо согласие на вывоз ребёнка заграницу сделанное нотариально.
# Cтас 14 июня 2017
Здраствуйте я учасник АТО хочу узнать по вопросу получения земли, не знаю куда обращатся и сколько земли положено мне?
# Персональный адвокат 14 июня 2017
Каждый участник АТО вправе получить от государства земельные паи, а именно: 2 гектара под сельское хозяйство, 15 сотых под садоводство, 12 сотых под строительство. Для этого нужно обратится в органы местного самоуправления (гор. совет, рай. совет, либо сель. совет, в зависимости от места проживания) Перечень необходимых документов: заявление, копия УБД, копия справки про непосредственное участие в АТО, копия паспорта.

Обратная связь